Satılık - Arsa 14500 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Thermi
320 000 €
22 €/m²
Property 6620 photo 1
Property 6620 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 14500 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 1139
  • Metrekare 10500 m²
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 6620
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
450 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 26036
  • Metrekare 5908 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 32371
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
270 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 37026
  • Metrekare 7720 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 55884
  • Metrekare 4020 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği