250 000 €
2500 €/m²
Property 66151 photo 1
Property 66151 photo 2
Property 66151 photo 3
Property 66151 photo 4
Property 66151 photo 5
Property 66151 photo 6
Property 66151 photo 7
Property 66151 photo 8
Property 66151 photo 9
Property 66151 photo 10
Property 66151 photo 11
Property 66151 photo 12
Property 66151 photo 13
Property 66151 photo 14
Property 66151 photo 15
Property 66151 photo 16
Property 66151 photo 17
Property 66151 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1985
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 100 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 3684 €/m²
  • Nesne kodu 21858
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 36287
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 36288
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 36289
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 36290
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 1276 €/m²
  • Nesne kodu 38880
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 5
Satılık
340 000 € 2125 €/m²
  • Nesne kodu 54418
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 3095 €/m²
  • Nesne kodu 60881
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği