65 000 €
591 €/m²
Property 66150 photo 1
Property 66150 photo 2
Property 66150 photo 3
Property 66150 photo 4
Property 66150 photo 5
Property 66150 photo 6
Property 66150 photo 7
Property 66150 photo 8
Property 66150 photo 9
Property 66150 photo 10
Property 66150 photo 11
Property 66150 photo 12
Property 66150 photo 13
Property 66150 photo 14
Property 66150 photo 15
Property 66150 photo 16
Property 66150 photo 17
Property 66150 photo 18
Property 66150 photo 19
Property 66150 photo 20
Property 66150 photo 21
Property 66150 photo 22
Property 66150 photo 23
Property 66150 photo 24
Property 66150 photo 25

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1973
  • Yenileme yılı: 2003
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 25000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Selanik’te satılık 110 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak mevcuttur. Semi-first floor 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, bahçe, çim, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 59578
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
82 000 € 1051 €/m²
  • Nesne kodu 64819
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
55 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 65694
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
94 000 € 2292 €/m²
  • Nesne kodu 65904
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
65 000 € 590 €/m²
  • Nesne kodu 66150
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği