Satılık - Mezonet 100 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Skala Fourkas
390 000 €
3900 €/m²
Property 66128 photo 1
Property 66128 photo 2
Property 66128 photo 3
Property 66128 photo 4
Property 66128 photo 5
Property 66128 photo 6
Property 66128 photo 7
Property 66128 photo 8
Property 66128 photo 9
Property 66128 photo 10
Property 66128 photo 11
Property 66128 photo 12
Property 66128 photo 13
Property 66128 photo 14
Property 66128 photo 15
Property 66128 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 88 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 100 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, çim, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği