470 000 €
4087 €/m²
Property 66045 photo 1
Property 66045 photo 2
Property 66045 photo 3
Property 66045 photo 4
Property 66045 photo 5
Property 66045 photo 6
Property 66045 photo 7
Property 66045 photo 8
Property 66045 photo 9
Property 66045 photo 10
Property 66045 photo 11
Property 66045 photo 12
Property 66045 photo 13
Property 66045 photo 14
Property 66045 photo 15
Property 66045 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 1966
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 550 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 115 metrekare daire. Daire 7. katta bulunur, 7. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
405 000 € 2700 €/m²
  • Nesne kodu 41514
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 43058
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 2
Satılık
410 000 € 2808 €/m²
  • Nesne kodu 51445
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 57270
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 58920
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3291 €/m²
  • Nesne kodu 58921
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3160 €/m²
  • Nesne kodu 59229
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 4731 €/m²
  • Nesne kodu 61420
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 5119 €/m²
  • Nesne kodu 61615
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
410 000 € 5061 €/m²
  • Nesne kodu 63896
  • Metrekare 81 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği