195 000 €
3750 €/m²
Property 66092 photo 1
Property 66092 photo 2
Property 66092 photo 3
Property 66092 photo 4
Property 66092 photo 5
Property 66092 photo 6
Property 66092 photo 7
Property 66092 photo 8
Property 66092 photo 9
Property 66092 photo 10
Property 66092 photo 11
Property 66092 photo 12
Property 66092 photo 13
Property 66092 photo 14
Property 66092 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 5700 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 52 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

--------------------------------------------------------

PANGRATI – YMITTOU MEYDANI

Tamamen Yenilenmiş 52 m² Daire | Yükseltilmiş 2. Kat | 2026 Renovasyonu

Atina’nın Pangrati bölgesinde, Ymittou Meydanı’na sadece 50 metre mesafede bulunan bu özel 52 m² daire satılıktır. Mağazalara, kafelere ve toplu taşımaya çok yakındır.

Daire, 1980 yapımı bir binada yer almakta olup 2026 yılında tamamen yeniden inşa edilmiştir. 1980’lerin sağlam yapı kalitesini modern tasarım ve teknoloji ile birleştirmektedir.

Özellikler

  • 52 m²
  • 1 Yatak Odası
  • 1 Banyo + 1 WC
  • Yükseltilmiş 2. Kat
  • Enerji Sınıfı D
  • Merkezi Fuel-Oil Isıtma
  • Düşük aidat giderleri

2026 Tam Renovasyon

  • Yeni tesisat ve gider sistemleri
  • Yeni elektrik tesisatı
  • Çift camlı ve sineklikli enerji tasarruflu alüminyum doğramalar
  • Tüm balkonlarda yeni tenteler
  • Çelik güvenlik kapısı
  • Yeni dolaplar ve mutfak mobilyaları
  • Gizli LED aydınlatma
  • Profesyonel cilalanmış mermer ve ahşap zeminler

Kimler İçin İdeal

  • Oturum amaçlı kullanım
  • Profesyoneller ve çiftler
  • Öğrenciler
  • Airbnb yatırımı
  • Uzun dönem kiralama yatırımı

Konum

  • Ymittou Meydanı’na 50 m
  • Mağaza, kafe ve toplu taşımaya yakın
  • Denize 5,7 km
  • Havalimanına 35 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
245 000 € 3550 €/m²
  • Nesne kodu 65438
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
285 000 € 9500 €/m²
  • Nesne kodu 65482
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
190 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65592
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 1702 €/m²
  • Nesne kodu 65594
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
208 000 € 2773 €/m²
  • Nesne kodu 65595
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
255 000 € 4636 €/m²
  • Nesne kodu 65689
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 5510 €/m²
  • Nesne kodu 65764
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 3239 €/m²
  • Nesne kodu 65778
  • Metrekare 71 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65784
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği