275 000 €
2750 €/m²
Property 66053 photo 1
Property 66053 photo 2
Property 66053 photo 3
Property 66053 photo 4
Property 66053 photo 5
Property 66053 photo 6
Property 66053 photo 7
Property 66053 photo 8
Property 66053 photo 9
Property 66053 photo 10
Property 66053 photo 11
Property 66053 photo 12
Property 66053 photo 13
Property 66053 photo 14
Property 66053 photo 15
Property 66053 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 100 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 4. kat amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 5. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, tente, otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

---------------------------------------------------------------

Atina Gouva’da Satılık 105 m² Dubleks Daire

Atina’nın sakin Gouva bölgesinde bulunan, 4. ve 5. katlarda yer alan bu köşe konumlu çatı dubleksi toplam 105 m² büyüklüğündedir. Hem oturum hem de yatırım için idealdir.

Mülk 2000 yılında inşa edilmiş ve 2020 yılında yenilenmiştir. Kaliteli malzemeler, kullanışlı yaşam alanları ve Likavitos Tepesi manzarası sunmaktadır.

Özellikler

  • 2 Yatak Odası
  • 1 Banyo
  • 1 WC
    1. ve 5. kat
  • Yapım yılı: 2000
  • Renovasyon yılı: 2020
  • Zeminler: Seramik ve parke
  • Merkezi tesisatlı bağımsız ısıtma sistemi
  • Fuel-oil ısıtma

Ek Özellikler

  • Yatak odalarından biri Likavitos manzaralı master odadır
  • Banyolardan birinde jakuzi bulunmaktadır
  • Mutfakta bakalit dolaplar ve özel depolama mekanizmaları vardır
  • Gölgelendirme sistemleri
  • Sessiz bölge

Mesafeler

  • Denize uzaklık: 5.500 m
  • Havalimanına uzaklık: 29 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
380 000 € 2714 €/m²
  • Nesne kodu 34583
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 41833
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 6
Satılık
400 000 € 4705 €/m²
  • Nesne kodu 54390
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 3904 €/m²
  • Nesne kodu 57205
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 5061 €/m²
  • Nesne kodu 57931
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 3362 €/m²
  • Nesne kodu 59718
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 64608
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 8250 m
Satılık
350 000 € 4069 €/m²
  • Nesne kodu 65194
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 4
Satılık
275 000 € 1697 €/m²
  • Nesne kodu 65889
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 5
Satılık
275 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 66053
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği