55 000 €
100 €/m²
Property 66042 photo 1
Property 66042 photo 2
Property 66042 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 545 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 327 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
80 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 55985
  • Metrekare 373 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56292
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56806
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
65 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 56884
  • Metrekare 713 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
67 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57394
  • Metrekare 1894 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği