43 000 €
86 €/m²
Property 65830 photo 1
Property 65830 photo 2
Property 65830 photo 3
Property 65830 photo 4
Property 65830 photo 5
Property 65830 photo 6
Property 65830 photo 7
Property 65830 photo 8
Property 65830 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3400 m
  • Havaalanına uzaklık: 144 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Kiaritsi’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 57554
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Önerilen Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 61103
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Önerilen Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 61209
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Önerilen Satılık
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 61849
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 62283
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 380 m
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 62363
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
45 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 62738
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 63380
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
52 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 64018
  • Metrekare 499 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
35 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 65682
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği