168 000 €
1768 €/m²
Property 65795 photo 1
Property 65795 photo 2
Property 65795 photo 3
Property 65795 photo 4
Property 65795 photo 5
Property 65795 photo 6
Property 65795 photo 7
Property 65795 photo 8
Property 65795 photo 9
Property 65795 photo 10
Property 65795 photo 11
Property 65795 photo 12
Property 65795 photo 13
Property 65795 photo 14
Property 65795 photo 15
Property 65795 photo 16
Property 65795 photo 17
Property 65795 photo 18
Property 65795 photo 19
Property 65795 photo 20
Property 65795 photo 21
Property 65795 photo 22
Property 65795 photo 23
Property 65795 photo 24
Property 65795 photo 25
Property 65795 photo 26
Property 65795 photo 27
Property 65795 photo 28
Property 65795 photo 29
Property 65795 photo 30
Property 65795 photo 31
Property 65795 photo 32
Property 65795 photo 33
Property 65795 photo 34
Property 65795 photo 35
Property 65795 photo 36
Property 65795 photo 37
Property 65795 photo 38
Property 65795 photo 39
Property 65795 photo 40
Property 65795 photo 41
Property 65795 photo 42
Property 65795 photo 43

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1968
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 950 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 95 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 31647
  • Metrekare 148 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1509 €/m²
  • Nesne kodu 54681
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
165 000 € 2538 €/m²
  • Nesne kodu 56697
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
157 000 € 1652 €/m²
  • Nesne kodu 58211
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 59067
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
168 000 € 2896 €/m²
  • Nesne kodu 63127
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65206
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
149 000 € 4515 €/m²
  • Nesne kodu 65211
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği