Property 65794 photo 1
Property 65794 photo 2
Property 65794 photo 3
Property 65794 photo 4
Property 65794 photo 5
Property 65794 photo 6
Property 65794 photo 7
Property 65794 photo 8
Property 65794 photo 9
Property 65794 photo 10
Property 65794 photo 11
Property 65794 photo 12
Property 65794 photo 13
Property 65794 photo 14
Property 65794 photo 15
Property 65794 photo 16
Property 65794 photo 17
Property 65794 photo 18
Property 65794 photo 19
Property 65794 photo 20
Property 65794 photo 21

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2012
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1400 m

Hizmetler

  • Parking
  • Uydu TV
  • Çift cam
  • Tatil evi
  • Lüks Ev

Açıklama

Attiki’de satılık 55 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Çatı Katı Daire 55 m² – Saronida (Deniz Manzaralı)

Saronida bölgesinde yer alan 55 m² büyüklüğünde, deniz manzaralı lüks çatı dairesi satışa sunulmaktadır.

🏡 🔹 Plan

• Açık plan salon ve mutfak

• Geniş yatak odası

• Modern duşlu banyo

• 50 m² özel teras

⚙️ 🔹 Özellikler

• 55 m²

• 1. kat (çatı dairesi)

• 2012 yapımı

📍 🔹 Konum

Sessiz bir bölgede, markete, plaja, okullara ve ulaşıma yakın.

Atina Rivierası ve Saronik kıyılarına doğrudan bağlantı.

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Sürekli yaşam

• Yazlık

• Yatırım

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 4736 €/m²
  • Nesne kodu 22986
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
320 000 € 4210 €/m²
  • Nesne kodu 23915
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 4214 €/m²
  • Nesne kodu 36572
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 43948
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 43949
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
315 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 56980
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 4722 €/m²
  • Nesne kodu 56981
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 2880 €/m²
  • Nesne kodu 57498
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 59207
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Nesne kodu 59530
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği