40 000 €
635 €/m²
Property 65505 photo 1
Property 65505 photo 2
Property 65505 photo 3
Property 65505 photo 4
Property 65505 photo 5
Property 65505 photo 6
Property 65505 photo 7
Property 65505 photo 8
Property 65505 photo 9
Property 65505 photo 10
Property 65505 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10 m
  • Havaalanına uzaklık: 69 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık iş amaçlı 63 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 64918
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
40 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 65505
  • Metrekare 63 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
58 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65989
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
43 000 € 511 €/m²
  • Nesne kodu 66097
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği