260 000 €
4727 €/m²
Property 65487 photo 1
Property 65487 photo 2
Property 65487 photo 3
Property 65487 photo 4
Property 65487 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Konaklama: 55
  • Isıtma: elektrikli
  • Type of flooring: tiles- wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Depo
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 55 metrekare duplex. Duplex 1 oluşmaktadır, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 37958
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 3955 €/m²
  • Nesne kodu 49710
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 1635 €/m²
  • Nesne kodu 57302
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 5
Satılık
285 000 € 4596 €/m²
  • Nesne kodu 60086
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 4596 €/m²
  • Nesne kodu 60126
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 5625 €/m²
  • Nesne kodu 65008
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 65399
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 65400
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 4727 €/m²
  • Nesne kodu 65487
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 65488
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği