85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 517 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 413 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 57800
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
110 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57828
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
95 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 59575
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
88 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 59688
  • Metrekare 7875 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 59798
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 60041
  • Metrekare 1810 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
80 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 60042
  • Metrekare 1260 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
75 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 60194
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği