210 000 €
2333 €/m²
Property 65401 photo 1
Property 65401 photo 2
Property 65401 photo 3
Property 65401 photo 4
Property 65401 photo 5
Property 65401 photo 6
Property 65401 photo 7
Property 65401 photo 8
Property 65401 photo 9
Property 65401 photo 10
Property 65401 photo 11
Property 65401 photo 12
Property 65401 photo 13
Property 65401 photo 14
Property 65401 photo 15
Property 65401 photo 16
Property 65401 photo 17
Property 65401 photo 18
Property 65401 photo 19
Property 65401 photo 20
Property 65401 photo 21
Property 65401 photo 22
Property 65401 photo 23
Property 65401 photo 24
Property 65401 photo 25
Property 65401 photo 26
Property 65401 photo 27

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1984
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 3
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 122 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Attiki’de satılık 90 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

-----------------------------------------

🏡 90 m² Daire – Perachora, Loutraki

Öne Çıkanlar

  • Geniş ve kullanışlı plan: 2 yatak odası, salon, mutfak, küvetli 1 banyo ve ayrı WC. Yaklaşık 90 m² ile bölge için oldukça ferah.
  • Isıtma & soğutma: Radyatörlere bağlı şömine ile bağımsız merkezi ısıtma, ayrıca klima.
  • Modern olanaklar: Güneş enerjili termosifon, çift cam, sineklik.
  • Ekstra avantajlar: Depo ve özel otopark.
  • Manzara & konum: Dağ manzarası, denize arabayla sadece 5 dakika; Loutraki sahil yolu, termal kaplıcalar, Vouliagmeni Gölü ve Heraion’a yakın.

Özellikler

  • 2018 yılında yenilenmiştir

Yatırım Potansiyeli

  • Sürekli yaşam, tatil evi veya kiralama yatırımı için ideal.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği