650 000 €
2481 €/m²
Property 65099 photo 1
Property 65099 photo 2
Property 65099 photo 3
Property 65099 photo 4
Property 65099 photo 5
Property 65099 photo 6
Property 65099 photo 7
Property 65099 photo 8
Property 65099 photo 9
Property 65099 photo 10
Property 65099 photo 11
Property 65099 photo 12
Property 65099 photo 13
Property 65099 photo 14
Property 65099 photo 15
Property 65099 photo 16
Property 65099 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: diğer
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 262 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 3 yatak odası, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
880 000 € 4631 €/m²
  • Nesne kodu 11947
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 8536 €/m²
  • Nesne kodu 16507
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 30258
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37510
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
680 000 € 3695 €/m²
  • Nesne kodu 42028
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 5
Satılık
950 000 € 3392 €/m²
  • Nesne kodu 45643
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 7
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47206
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 62435
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 65099
  • Metrekare 262 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği