850 000 €
3244 €/m²
Property 65093 photo 1
Property 65093 photo 2
Property 65093 photo 3
Property 65093 photo 4
Property 65093 photo 5
Property 65093 photo 6
Property 65093 photo 7
Property 65093 photo 8
Property 65093 photo 9
Property 65093 photo 10
Property 65093 photo 11
Property 65093 photo 12
Property 65093 photo 13
Property 65093 photo 14
Property 65093 photo 15
Property 65093 photo 16
Property 65093 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: diğer
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Girit’te satılık 262 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 3 yatak odası, 2 duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat amerikan mutfak mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
880 000 € 4631 €/m²
  • Nesne kodu 11947
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 8536 €/m²
  • Nesne kodu 16507
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 30258
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
700 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 37510
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
950 000 € 3392 €/m²
  • Nesne kodu 45643
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 7
Satılık
747 000 € 2716 €/m²
  • Nesne kodu 50103
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Nesne kodu 50139
  • Metrekare 375 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 2604 €/m²
  • Nesne kodu 62203
  • Metrekare 288 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği