695 610 €
6382 €/m²
Property 64857 photo 1
Property 64857 photo 2
Property 64857 photo 3
Property 64857 photo 4
Property 64857 photo 5
Property 64857 photo 6
Property 64857 photo 7
Property 64857 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Girit’te satılık 109 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 52962
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 54694
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 6
Satılık
800 000 € 1230 €/m²
  • Nesne kodu 56313
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
950 000 € 12179 €/m²
  • Nesne kodu 60124
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
950 000 € 6089 €/m²
  • Nesne kodu 61623
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61624
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
960 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 61626
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Seçkin Satılık
910 000 € 6691 €/m²
  • Nesne kodu 62079
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
920 000 € 8070 €/m²
  • Nesne kodu 64076
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
949 000 € 2497 €/m²
  • Nesne kodu 65546
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği