90 000 €
2045 €/m²
Property 64769 photo 1
Property 64769 photo 2
Property 64769 photo 3
Property 64769 photo 4
Property 64769 photo 5
Property 64769 photo 6
Property 64769 photo 7
Property 64769 photo 8
Property 64769 photo 9
Property 64769 photo 10
Property 64769 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1979
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Access
  • Uydu TV
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 44 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
87 000 € 1581 €/m²
  • Nesne kodu 64442
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Nesne kodu 64456
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Nesne kodu 64500
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1492 €/m²
  • Nesne kodu 64511
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
129 000 € 3685 €/m²
  • Nesne kodu 64554
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
82 000 € 1490 €/m²
  • Nesne kodu 64568
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
99 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64657
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 64658
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
130 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 64693
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
117 000 € 3545 €/m²
  • Nesne kodu 64761
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği