Property 64754 photo 1
Property 64754 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 63 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
279 000 € 3321 €/m²
  • Nesne kodu 62449
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 62451
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 3524 €/m²
  • Nesne kodu 62453
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2055 €/m²
  • Nesne kodu 62607
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 62673
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 62767
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 3257 €/m²
  • Nesne kodu 62892
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 62913
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63233
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği