Satılık - Yatırım, iş 300 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
950 000 €
3167 €/m²
Property 6475 photo 1
Property 6475 photo 2
Property 6475 photo 3
Property 6475 photo 4
Property 6475 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık iş amaçlı 300 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 250 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 2766
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
900 000 € 685 000 € 921 €/m²
  • Nesne kodu 3153
  • Metrekare 743 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
950 000 € 3166 €/m²
  • Nesne kodu 6475
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 050 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 6636
  • Metrekare 1260 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 100 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 9056
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 10733
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
850 000 € 515 €/m²
  • Nesne kodu 21810
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 200 000 € 8510 €/m²
  • Nesne kodu 39810
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği