36 000 €
34 €/m²
Property 64748 photo 1
Property 64748 photo 2
Property 64748 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1050 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 840 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56806
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
45 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 59365
  • Metrekare 464 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
47 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 59799
  • Metrekare 1896 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
48 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 60015
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61700
  • Metrekare 10687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği