86 000 €
172 €/m²
Property 64736 photo 1
Property 64736 photo 2
Property 64736 photo 3
Property 64736 photo 4
Property 64736 photo 5
Property 64736 photo 6
Property 64736 photo 7
Property 64736 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • Havaalanına uzaklık: 148 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Kiaritsi’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 120 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 15579
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
80 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 17947
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 38289
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
80 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 38290
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 38292
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
75 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 57555
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Önerilen Satılık
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 60874
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Önerilen Satılık
75 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 61702
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
70 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 63379
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
70 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 65820
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3400 m

Bülten aboneliği