400 000 €
2740 €/m²
Property 64718 photo 1
Property 64718 photo 2
Property 64718 photo 3
Property 64718 photo 4
Property 64718 photo 5
Property 64718 photo 6
Property 64718 photo 7
Property 64718 photo 8
Property 64718 photo 9
Property 64718 photo 10
Property 64718 photo 11
Property 64718 photo 12
Property 64718 photo 13
Property 64718 photo 14
Property 64718 photo 15
Property 64718 photo 16
Property 64718 photo 17
Property 64718 photo 18
Property 64718 photo 19
Property 64718 photo 20
Property 64718 photo 21
Property 64718 photo 22
Property 64718 photo 23
Property 64718 photo 24
Property 64718 photo 25
Property 64718 photo 26
Property 64718 photo 27
Property 64718 photo 28
Property 64718 photo 29
Property 64718 photo 30
Property 64718 photo 31
Property 64718 photo 32
Property 64718 photo 33
Property 64718 photo 34
Property 64718 photo 35
Property 64718 photo 36
Property 64718 photo 37
Property 64718 photo 38
Property 64718 photo 39
Property 64718 photo 40
Property 64718 photo 41
Property 64718 photo 42

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3600 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Korfu’da satılık 146 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, çim, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
435 000 € 3107 €/m²
  • Nesne kodu 9538
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 5694 €/m²
  • Nesne kodu 38211
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
450 000 € 2432 €/m²
  • Nesne kodu 40037
  • Metrekare 185 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 52673
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 8
Satılık
400 000 € 2739 €/m²
  • Nesne kodu 64718
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 65395
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 66006
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği