Rented
İstek üzeri
Property 64704 photo 1
Property 64704 photo 2
Property 64704 photo 3
Property 64704 photo 4
Property 64704 photo 5
Property 64704 photo 6
Property 64704 photo 7
Property 64704 photo 8
Property 64704 photo 9
Property 64704 photo 10
Property 64704 photo 11
Property 64704 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik çevresinde kiralık 152 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat salon, bir yemek odası, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 11688
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 2954 €/m²
  • Nesne kodu 14299
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
320 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 14442
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 2136 €/m²
  • Nesne kodu 30042
  • Metrekare 234 m²
  • Rooms 6
Satılık
150 000 € 1153 €/m²
  • Nesne kodu 30061
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 5
Satılık
199 000 € 1243 €/m²
  • Nesne kodu 32295
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35654
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
180 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 35830
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
590 000 € 1475 €/m²
  • Nesne kodu 38162
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği