72 000 €
2057 €/m²
Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1977
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bedrooms: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Wifi
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 35 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 63909
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 2317 €/m²
  • Nesne kodu 63986
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
78 000 € 2108 €/m²
  • Nesne kodu 64151
  • Metrekare 37 m²
  • Rooms 2
Satılık
68 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 64155
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
75 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 64282
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 64439
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
76 000 € 2171 €/m²
  • Nesne kodu 64440
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
87 000 € 2175 €/m²
  • Nesne kodu 64441
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 1581 €/m²
  • Nesne kodu 64442
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Nesne kodu 64456
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği