500 000 €
4237 €/m²
Property 64296 photo 1
Property 64296 photo 2
Property 64296 photo 3
Property 64296 photo 4
Property 64296 photo 5
Property 64296 photo 6
Property 64296 photo 7
Property 64296 photo 8
Property 64296 photo 9
Property 64296 photo 10
Property 64296 photo 11
Property 64296 photo 12
Property 64296 photo 13
Property 64296 photo 14
Property 64296 photo 15
Property 64296 photo 16
Property 64296 photo 17
Property 64296 photo 18
Property 64296 photo 19
Property 64296 photo 20

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 2008
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Atina’da satılık 118 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 4 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------

Atina – Alimos (Kalamaki) 118 m² Daire Satılık

Prestijli Alimos bölgesinde, denize sadece 2,8 km ve havaalanına 32 km mesafede bulunan bu daire, 2008 yapımı binanın 2. katında yer almaktadır ve 2023 yılında yenilenmiştir.

Daire, ferah ve aydınlık yaşam alanları sunan ön cephe yerleşime sahiptir.

Plan ve Düzen:

  • Açık mutfaklı oturma odası, şömine ile
  • 4 yatak odası
  • 1 banyo
  • 1 duşlu WC
  • Toplam: 2 banyo/WC

• Ortak yüzme havuzu

Fonksiyonellik, konfor ve avantajlı konumu bir araya getiren bu daire, hem aile yaşamı hem de yatırım için ideal bir fırsattır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
460 000 € 3833 €/m²
  • Nesne kodu 44105
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
525 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 44830
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 46911
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 48707
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
450 000 € 3813 €/m²
  • Nesne kodu 49951
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50894
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
597 000 € 2926 €/m²
  • Nesne kodu 50958
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
420 000 € 5600 €/m²
  • Nesne kodu 51288
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Nesne kodu 52052
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 2
Satılık
550 000 € 4365 €/m²
  • Nesne kodu 52069
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği