75 000 €
2273 €/m²
Property 64282 photo 1
Property 64282 photo 2
Property 64282 photo 3
Property 64282 photo 4
Property 64282 photo 5
Property 64282 photo 6
Property 64282 photo 7
Property 64282 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1966
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 33 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır . Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 64282
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 64439
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
76 000 € 2171 €/m²
  • Nesne kodu 64440
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
87 000 € 2175 €/m²
  • Nesne kodu 64441
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
87 000 € 1581 €/m²
  • Nesne kodu 64442
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Nesne kodu 64456
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Nesne kodu 64500
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1492 €/m²
  • Nesne kodu 64511
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
63 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 64564
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
70 000 € 1272 €/m²
  • Nesne kodu 64565
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği