63 000 €
50 €/m²
Property 64281 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık Arsa 1236 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 45797
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
86 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 46057
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
85 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46630
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 14400 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 48428
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
86 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 50218
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
68 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 52386
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 52467
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği