Property 64274 photo 1
Property 64274 photo 2
Property 64274 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 59 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 26367
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 1991 €/m²
  • Nesne kodu 34721
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 2876 €/m²
  • Nesne kodu 37824
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 2181 €/m²
  • Nesne kodu 56651
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 2642 €/m²
  • Nesne kodu 65935
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 65936
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
168 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 65967
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 65986
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 66030
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
178 000 € 4450 €/m²
  • Nesne kodu 66033
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği