Property 64262 photo 1
Property 64262 photo 2
Property 64262 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2027
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 63 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
176 000 € 2120 €/m²
  • Nesne kodu 8353
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2803 €/m²
  • Nesne kodu 48570
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2068 €/m²
  • Nesne kodu 57687
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2368 €/m²
  • Nesne kodu 58535
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
185 000 € 2642 €/m²
  • Nesne kodu 59246
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 2881 €/m²
  • Nesne kodu 64470
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 64472
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64753
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64870
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 65936
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği