115 000 €
1369 €/m²
Property 64249 photo 1
Property 64249 photo 2
Property 64249 photo 3
Property 64249 photo 4
Property 64249 photo 5
Property 64249 photo 6
Property 64249 photo 7
Property 64249 photo 8
Property 64249 photo 9
Property 64249 photo 10
Property 64249 photo 11
Property 64249 photo 12
Property 64249 photo 13
Property 64249 photo 14
Property 64249 photo 15
Property 64249 photo 16
Property 64249 photo 17
Property 64249 photo 18
Property 64249 photo 19
Property 64249 photo 20
Property 64249 photo 21
Property 64249 photo 22
Property 64249 photo 23
Property 64249 photo 24
Property 64249 photo 25
Property 64249 photo 26
Property 64249 photo 27
Property 64249 photo 28

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1963
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 84 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1764 €/m²
  • Nesne kodu 42146
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47411
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
110 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 50746
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 6
Satılık
140 000 € 1129 €/m²
  • Nesne kodu 51414
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
110 000 € 1392 €/m²
  • Nesne kodu 56011
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 928 €/m²
  • Nesne kodu 61457
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
115 000 € 1369 €/m²
  • Nesne kodu 64249
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 64964
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
149 000 € 1201 €/m²
  • Nesne kodu 65014
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği