1 100 000 €
7857 €/m²
Property 64114 photo 1
Property 64114 photo 2
Property 64114 photo 3
Property 64114 photo 4
Property 64114 photo 5
Property 64114 photo 6
Property 64114 photo 7
Property 64114 photo 8
Property 64114 photo 9
Property 64114 photo 10
Property 64114 photo 11
Property 64114 photo 12
Property 64114 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat: Çatı katı
  • Yapım Yılı: 2000
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 125 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 140 metrekare daire. Daire 10. katta bulunur, 10. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

----------------------------------------------

Gayrimenkul Tanımı

Pire’nin Hatzikyriakeio bölgesindeki simgesel bir binanın 11. katında yer alan bu 140 m²’lik eşsiz daire, lüks, konfor ve benzersiz panoramik manzarayı bir araya getiriyor. 2024 yılında tamamen yenilenmiş olup, modern tasarımı, temiz hatları ve geniş camlarıyla Pire Limanı ve Atina havzasının büyüleyici manzaralarını gözler önüne seriyor.

Dairede şunlar bulunmaktadır:

  • 3 geniş yatak odası, bol doğal ışık alan.
  • 2 modern banyo ve 1 WC, yüksek kaliteli malzemelerle tasarlanmış.
  • Ferah ve aydınlık oturma odası, muhteşem deniz manzarasıyla.
  • Bağımsız ısıtma (VRV sistemi), klima ve güneş enerjili su ısıtıcısı ile enerji verimliliği sağlanıyor.

Ekstra özellikler:

  • Kapalı otopark
  • Depo
  • Çelik kapı
  • Alüminyum doğrama pencereler
  • Enerji sınıfı: A

📍 Konum:

  • Terpsichori Plajı’na 0,8 km
  • Pire alışveriş merkezine 1 km
  • Pire Metro istasyonuna 1,5 km
  • Karaiskakis Stadyumu ve Barış & Dostluk Spor Salonu’na 2 km
  • Pasalimani, Mikrolimano ve Atina Marinası’na 3 km
  • Stavros Niarchos Kültür Merkezi’ne 5 km
  • Atina Uluslararası Havalimanı (El. Venizelos)’na 45 km

Lüksü, ayrıcalıklı konumu ve nefes kesen manzarayı bir araya getiren nadir bir gayrimenkul. Hem kalıcı ikamet hem de yatırım için ideal bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 7007 €/m²
  • Nesne kodu 50743
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
896 000 € 8784 €/m²
  • Nesne kodu 56037
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
940 000 € 8173 €/m²
  • Nesne kodu 58413
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği