510 000 € 450 000 €
2885 €/m²
Property 63998 photo 1
Property 63998 photo 2
Property 63998 photo 3
Property 63998 photo 4
Property 63998 photo 5
Property 63998 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 40 m
  • Havaalanına uzaklık: 106 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Evia’da satılık 156 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

----------------------------------------------

Denize Sıfır Villa 156 m² – Malakonta, Eretria (Evia)

1.010 m² arsa üzerinde yer alan bu villa, denize sıfır konumda olup ev ile plaj arasında yol bulunmamaktadır. Gerçek bir sahil yaşamı sunmaktadır.

İç Mekan

  • Toplam kullanım alanı: 156 m², 2 katlı.
  • 3 yatak odası (üst katta 1, alt katta 2).
  • Geniş oyun/oturma odası.
  • Sıcak bir atmosfer sunan şömineli salon.
  • Katları bağlayan iç merdiven.
  • Depo & çelik kapı.

Dış Mekan

  • Taş yürüyüş yolları ile düzenlenmiş çim bahçe.
  • Aile ve arkadaş buluşmaları için ideal barbekü alanı.
  • Muhteşem deniz manzarasına sahip geniş teras.
  • Otopark alanı.
  • Yüzme havuzu yapımına uygun.

Konum Avantajları

  • Denize sıfır mülk.
  • Atina Uluslararası Havalimanı ve şehir merkezine sadece 1 saat 15 dakika uzaklıkta.
  • Yakın çevrede tavernalar, kafeler ve restoranlar.

Hem daimi ikamet hem de yazlık olarak mükemmel bir seçim.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
630 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 5146
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Satılık
525 000 € 1346 €/m²
  • Nesne kodu 5160
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 6
Satılık
420 000 € 1909 €/m²
  • Nesne kodu 5609
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
450 000 € 1406 €/m²
  • Nesne kodu 26493
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 6
Satılık
425 000 € 1931 €/m²
  • Nesne kodu 58352
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 8
Satılık
420 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 60197
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 1734 €/m²
  • Nesne kodu 62186
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 7
Seçkin Satılık
520 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64505
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği