Satılık - Dubleks 43 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Siviri Belediyesi
134 000 €
3116 €/m²
Property 63935 photo 1
Property 63935 photo 2
Property 63935 photo 3
Property 63935 photo 4
Property 63935 photo 5
Property 63935 photo 6
Property 63935 photo 7
Property 63935 photo 8
Property 63935 photo 9
Property 63935 photo 10
Property 63935 photo 11
Property 63935 photo 12
Property 63935 photo 13
Property 63935 photo 14
Property 63935 photo 15
Property 63935 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2003
  • Oda sayısı: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Hizmetler

  • Şömine

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 43 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, 2. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 3. kat bir yatak odası mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği