175 000 €
4487 €/m²
Property 63918 photo 1
Property 63918 photo 2
Property 63918 photo 3
Property 63918 photo 4
Property 63918 photo 5
Property 63918 photo 6
Property 63918 photo 7
Property 63918 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1972
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access
  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Selanik’te satılık 39 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64848
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
235 000 € 3560 €/m²
  • Nesne kodu 64868
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 3269 €/m²
  • Nesne kodu 64870
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 64883
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
158 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 64912
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
207 000 € 3450 €/m²
  • Nesne kodu 64947
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
143 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 64950
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 3405 €/m²
  • Nesne kodu 64951
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3623 €/m²
  • Nesne kodu 64952
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3
Satılık
245 000 € 3602 €/m²
  • Nesne kodu 65002
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği