870 000 €
183 €/m²
Property 63660 photo 1
Property 63660 photo 2
Property 63660 photo 3
Property 63660 photo 4
Property 63660 photo 5
Property 63660 photo 6
Property 63660 photo 7
Property 63660 photo 8
Property 63660 photo 9
Property 63660 photo 10
Property 63660 photo 11
Property 63660 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4748 metrekare Selanik çevresinde. Daire ruhsatlı 280 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 295 €/m²
  • Nesne kodu 46699
  • Metrekare 3380 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 300 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 47476
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
850 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 49326
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 000 000 € 1088 €/m²
  • Nesne kodu 51614
  • Metrekare 919 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 050 000 € 477 €/m²
  • Nesne kodu 52922
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
850 000 € 1411 €/m²
  • Nesne kodu 56773
  • Metrekare 602 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 300 000 € 702 €/m²
  • Nesne kodu 58311
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 000 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 58868
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
850 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 59690
  • Metrekare 8248 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
950 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 59693
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği