250 000 €
5000 €/m²
Property 63507 photo 1
Property 63507 photo 2
Property 63507 photo 3
Property 63507 photo 4
Property 63507 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2200 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Çift cam
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 50 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, bulunmaktadır.

-------------------------------------------------

Moschato'da 40 m² Modern Daire – Golden Visa İçin İdeal Yatırım Fırsatı

Moschato’nun merkezi bir konumunda bulunan bu zemin kat daire, 50 m² büyüklüğünde olup tamamen yenilenmiş olarak 6/2026 tarihinde teslim edilecektir. Daire; bir yatak odası, açık plan salon-mutfak ve modern bir duşlu banyo içermektedir.

Golden Visa programına uygun yatırım arayanlar için mükemmel bir seçenek olan bu gayrimenkul, hazır kullanım değişikliği ile ek yatırım avantajı sunmaktadır. Isıtma ve soğutma, modern klima sistemleriyle sağlanmaktadır ve yıl boyu konfor sunar.

Daire, modern malzemeler ve şık tasarımla tamamen yenilenmiş olarak teslim edilecek olup, hem kişisel kullanım hem de kısa dönem kiralama yatırımı için uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 3170 €/m²
  • Nesne kodu 60327
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Nesne kodu 60384
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 4365 €/m²
  • Nesne kodu 60392
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3555 €/m²
  • Nesne kodu 60397
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 3658 €/m²
  • Nesne kodu 60429
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 4716 €/m²
  • Nesne kodu 60443
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 60552
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 3133 €/m²
  • Nesne kodu 60915
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2933 €/m²
  • Nesne kodu 60916
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 4716 €/m²
  • Nesne kodu 61254
  • Metrekare 53 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği