İstek üzeri
Property 63436 photo 1
Property 63436 photo 2
Property 63436 photo 3
Property 63436 photo 4
Property 63436 photo 5
Property 63436 photo 6
Property 63436 photo 7
Property 63436 photo 8
Property 63436 photo 9
Property 63436 photo 10
Property 63436 photo 11
Property 63436 photo 12
Property 63436 photo 13
Property 63436 photo 14
Property 63436 photo 15
Property 63436 photo 16
Property 63436 photo 17
Property 63436 photo 18
Property 63436 photo 19
Property 63436 photo 20
Property 63436 photo 21
Property 63436 photo 22
Property 63436 photo 23
Property 63436 photo 24
Property 63436 photo 25
Property 63436 photo 26
Property 63436 photo 27
Property 63436 photo 28
Property 63436 photo 29
Property 63436 photo 30
Property 63436 photo 31
Property 63436 photo 32
Property 63436 photo 33
Property 63436 photo 34
Property 63436 photo 35
Property 63436 photo 36
Property 63436 photo 37
Property 63436 photo 38
Property 63436 photo 39
Property 63436 photo 40
Property 63436 photo 41
Property 63436 photo 42
Property 63436 photo 43
Property 63436 photo 44
Property 63436 photo 45
Property 63436 photo 46
Property 63436 photo 47
Property 63436 photo 48
Property 63436 photo 49
Property 63436 photo 50
Property 63436 photo 51
Property 63436 photo 52
Property 63436 photo 53
Property 63436 photo 54
Property 63436 photo 55
Property 63436 photo 56
Property 63436 photo 57

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2018
  • Oda sayısı: 8
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 5 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 300 metrekare 2-katlı villa. Bodrum katı 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. zemin kat 4 yatak odası, amerikan mutfak, 3 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 2777
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
1 800 000 € 2236 €/m²
  • Nesne kodu 6465
  • Metrekare 805 m²
  • Rooms 14
Satılık
2 150 000 € 5375 €/m²
  • Nesne kodu 12020
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 8
Satılık
950 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 26206
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 8
Satılık
850 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 30682
  • Metrekare 420 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 1677 €/m²
  • Nesne kodu 34548
  • Metrekare 298 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 200 000 € 4400 €/m²
  • Nesne kodu 43555
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
800 000 € 2424 €/m²
  • Nesne kodu 47573
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 5
Satılık
680 000 € 3317 €/m²
  • Nesne kodu 60632
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 490 m
Satılık
2 500 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 62400
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği