Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 5800 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Kalandra Belediyesi
130 000 €
22 €/m²
Nesne kodu
63386
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
5800 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Kalandra Belediyesi (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1500 m
En yakın şehire uzaklık:
1 km
Havaalanına uzaklık:
95 km
Açıklama
Satılık Arsa 5800 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki).
Konum
Benzer öğeler
Satılık
160 000 €
31 €/m²
Arsa 5058 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
25371
Metrekare
5058 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
190 000 €
1061 €/m²
Arsa 179 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
45031
Metrekare
179 m²
Denize uzaklık
30 m
Satılık
190 000 €
380 €/m²
Arsa 500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
50716
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
120 000 €
11 €/m²
Arsa 10250 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
45204
Metrekare
10250 m²
Denize uzaklık
3700 m
Satılık
120 000 €
8 €/m²
Arsa 14500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
59245
Metrekare
14500 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
140 000 €
14 €/m²
Arsa 9880 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
33746
Metrekare
9880 m²
Denize uzaklık
2950 m
Satılık
190 000 €
59 €/m²
Arsa 3171 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
14627
Metrekare
3171 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
110 000 €
7 €/m²
Arsa 13886 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
60383
Metrekare
13886 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
120 000 €
396 €/m²
Arsa 303 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
60201
Metrekare
303 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
130 000 €
90 €/m²
Arsa 1441 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
47366
Metrekare
1441 m²
Denize uzaklık
2500 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar