Satılık - Müstakil ev 350 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka Larnaka
460 000 €
1314 €/m²
Property 63205 photo 1
Property 63205 photo 2
Property 63205 photo 3
Property 63205 photo 4
Property 63205 photo 5

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 350 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 18079
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 2151 €/m²
  • Nesne kodu 18082
  • Metrekare 172 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
380 000 € 1862 €/m²
  • Nesne kodu 43290
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1481 €/m²
  • Nesne kodu 43750
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
460 000 € 1314 €/m²
  • Nesne kodu 63205
  • Metrekare 350 m²
Satılık
375 500 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 64816
  • Metrekare 260 m²

Bülten aboneliği