Satılık - Arsa 1500 m² İyonya adalarında

Yunanistan İyon Adaları Lefkada Lefkada Sfakiotes
185 000 €
123 €/m²
Property 62768 photo 1
Property 62768 photo 2
Property 62768 photo 3
Property 62768 photo 4
Property 62768 photo 5
Property 62768 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 1500 metrekare İyonya adalarında. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 152 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 14455
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 15786
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 15787
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
250 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 15788
  • Metrekare 1840 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 26103
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 34691
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
220 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 43341
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
265 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 43884
  • Metrekare 4413 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
165 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 44161
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
170 000 € 445 €/m²
  • Nesne kodu 48470
  • Metrekare 382 m²
  • Denize uzaklık 7 m

Bülten aboneliği