Satılık - Arsa 770 m² İyonya adalarında

Yunanistan İyon Adaları Lefkada Lefkada
165 000 €
214 €/m²
Property 44161 photo 1
Property 44161 photo 2
Property 44161 photo 3
Property 44161 photo 4
Property 44161 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 20 km
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 770 metrekare İyonya adalarında. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 14455
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
150 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 15787
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
200 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 26103
  • Metrekare 7800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 34691
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
220 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 43341
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
138 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 43883
  • Metrekare 988 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
165 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 44161
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
170 000 € 445 €/m²
  • Nesne kodu 48470
  • Metrekare 382 m²
  • Denize uzaklık 7 m
Satılık
185 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 62768
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
140 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63399
  • Metrekare 1170 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği