300 000 €
548 €/m²
Property 62005 photo 1
Property 62005 photo 2
Property 62005 photo 3
Property 62005 photo 4
Property 62005 photo 5
Property 62005 photo 6
Property 62005 photo 7
Property 62005 photo 8
Property 62005 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,3
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 547 metrekare Atina’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 165 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 52117
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
340 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 56510
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
290 000 € 976 €/m²
  • Nesne kodu 56933
  • Metrekare 297 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
420 000 € 1494 €/m²
  • Nesne kodu 56996
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
400 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 57038
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
440 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 57399
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 6700 m
Satılık
440 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 60631
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 782 €/m²
  • Nesne kodu 62004
  • Metrekare 511 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
300 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 62005
  • Metrekare 547 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
290 000 € 483 €/m²
  • Nesne kodu 63489
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği