400 000 €
782 €/m²
Property 62004 photo 1
Property 62004 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,3
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 511 metrekare Atina’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 160 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 3021 €/m²
  • Nesne kodu 49102
  • Metrekare 139 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
475 000 € 417 €/m²
  • Nesne kodu 53072
  • Metrekare 1139 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
540 000 € 2076 €/m²
  • Nesne kodu 56243
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 230 m
Satılık
340 000 € 2193 €/m²
  • Nesne kodu 56510
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
460 000 € 707 €/m²
  • Nesne kodu 56993
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 16800 m
Satılık
420 000 € 1494 €/m²
  • Nesne kodu 56996
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
400 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 57038
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
510 000 € 2015 €/m²
  • Nesne kodu 57347
  • Metrekare 253 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
440 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 57399
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 6700 m
Satılık
440 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 60631
  • Metrekare 194 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği