Satılık - Arsa 2500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
550 000 €
220 €/m²
Property 6155 photo 1
Property 6155 photo 2
Property 6155 photo 3
Property 6155 photo 4
Property 6155 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 450 m
  • En yakın şehire uzaklık: 200 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2500 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 10252
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
490 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 16054
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
530 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29696
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37793
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39208
  • Metrekare 1940 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
530 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63876
  • Metrekare 4982 m²
  • Denize uzaklık 620 m

Bülten aboneliği