440 000 €
4731 €/m²
Property 61420 photo 1
Property 61420 photo 2
Property 61420 photo 3
Property 61420 photo 4
Property 61420 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2028
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Yerden ısıtma
  • Access
  • Çift cam
  • Lüks Ev

Açıklama

Selanik’te satılık 93 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 5454 €/m²
  • Nesne kodu 58932
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 3160 €/m²
  • Nesne kodu 59229
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
355 000 € 3585 €/m²
  • Nesne kodu 59982
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 3
Satılık
580 000 € 3741 €/m²
  • Nesne kodu 59985
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
355 000 € 2795 €/m²
  • Nesne kodu 61245
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 61302
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 4731 €/m²
  • Nesne kodu 61420
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 4411 €/m²
  • Nesne kodu 61424
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
375 000 € 5136 €/m²
  • Nesne kodu 61611
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 2
Satılık
430 000 € 5119 €/m²
  • Nesne kodu 61615
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği