260 000 €
304 €/m²
Property 6094 photo 1
Property 6094 photo 2
Property 6094 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 855 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 513 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 583 €/m²
  • Nesne kodu 10880
  • Metrekare 600 m²
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
318 000 € 963 €/m²
  • Nesne kodu 14028
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
350 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 23362
  • Metrekare 8850 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
370 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 24632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
270 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 38995
  • Metrekare 1359 m²
  • Denize uzaklık 7100 m
Satılık
265 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 56755
  • Metrekare 3660 m²
  • Denize uzaklık 90 m

Bülten aboneliği