Satılık - Arsa 1036 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Batı Acharnes
240 000 €
231 €/m²
Property 32068 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 39 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 1036 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
260 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6094
  • Metrekare 855 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 583 €/m²
  • Nesne kodu 10880
  • Metrekare 600 m²
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 208 €/m²
  • Nesne kodu 11565
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
320 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 11732
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
250 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 12238
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği