190 000 €
1462 €/m²
Property 60283 photo 1
Property 60283 photo 2
Property 60283 photo 3
Property 60283 photo 4
Property 60283 photo 5
Property 60283 photo 6
Property 60283 photo 7
Property 60283 photo 8
Property 60283 photo 9
Property 60283 photo 10
Property 60283 photo 11
Property 60283 photo 12
Property 60283 photo 13
Property 60283 photo 14
Property 60283 photo 15
Property 60283 photo 16
Property 60283 photo 17
Property 60283 photo 18
Property 60283 photo 19
Property 60283 photo 20
Property 60283 photo 21
Property 60283 photo 22
Property 60283 photo 23

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 74 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Evia’da satılık 130 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 1212 €/m²
  • Nesne kodu 5615
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 5
Satılık
182 000 € 1639 €/m²
  • Nesne kodu 6451
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 3
Yatırım Satılık
230 000 € 1703 €/m²
  • Nesne kodu 12494
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 969 €/m²
  • Nesne kodu 24224
  • Metrekare 196 m²
  • Rooms 5
Satılık
190 000 € 1461 €/m²
  • Nesne kodu 60283
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 5
Satılık
185 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 63846
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 5
Satılık
255 000 € 1758 €/m²
  • Nesne kodu 65969
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği